KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9343105
nr 934 3105
Blandteknik
Oidentifierad konstnär, signerad. , -69, 14x13
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 januari 2015
kl 19:02:50
9/1 22:19:22
12 jan
e-auktion
Läs mer om e-auktion